Студенянська громада

Вінницька область, Піщанський район

Центр надання адмін послуг Студенянської сільської ради

1. Положення про ЦНАП (Завантажити) проєкт
  2. Регламент ЦНАП Студенянської сільської ради (Завантажити) проєкт
  3. Графіки роботи (Завантажити)
  4. Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ (центр) надання адміністративних послуг Студенянської сільської ради (Завантажити)
  5. Структура ЦНАП (Завантажити)

1. Тренінг по проекту: Фаза впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення (Відкрити)
  2. 15 – 16 травня 2019 року в Студенянській ОТГ проведено інформування населення на тему «Що таке належний ЦНАП?» (Відкрити)
  3. Про зміну розміру адміністративного збору за надані платні послуги за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання (Завантажити)
  4. Нагадуємо, що реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання громадян здійснюється адміністратором ЦНАПу у приміщенні Студенянської сільської ради за адресою: Піщанський район, село Студена, вул. Соборна, 42 (Завантажити)
  5. Перелік послуг, які можна отримати через програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (Відкрити)