13 Квітня, 2021 р., 10:51
  Щодо початку роботи Тульчинської окружної прокуратури
01 Квітня, 2021 р., 09:58
  Інструкція з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин
31 Березня, 2021 р., 17:24
   ГУ ДПС у Вінницькій області надсилає матеріал для розміщення в районних засобах масової інформації (преса, радіо, сайти):
30 Березня, 2021 р., 13:32
  1. Громадська організація «Центр розвитку Студенянської громади» та Програма розвитку ООН (Проєкт «Посилене партнерство для сталого розвитку») цим оголошенням запрошують кваліфікованих експертів з доброю репутацією надати цінові пропозиції для виконання таких видів послуг у межах проєкту «Гендерно - чутливе планування безпечних публічних просторів, як відповідь на виклики пандемії COVID -19» ( Вінницька область, Тульчинський р-он, с. Студена, вул Соборна , 42):
30 Березня, 2021 р., 12:35
  Шановні колеги!
25 Березня, 2021 р., 11:02
Інформація ст. на 25.03.2021 (Завантажити)
23 Березня, 2021 р., 11:51
  Знову мають місце випадки вчинення шахрайських дій невідомими особами, від імені працівників органів структурних підрозділів ГУ ДПС у Вінницькій області, в тому числі керівників структурних підрозділів, з метою протиправного заволодіння коштами суб’єктів господарської діяльності зареєстрованих на території обслуговування.
16 Березня, 2021 р., 15:45
  Оголошення про проведення особистого прийому громадян депутатом Вінницької обласної ради
04 Березня, 2021 р., 16:44
  Відділ освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Студенянської сільської ради (далі – ІРЦ):
09 Лютого, 2021 р., 16:18
  Студенянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами відділу архітектури, містобудування, цивільного захисту, управління комунальною власністю та житлово-комунальним господарством Студенянської сільської ради