«Хай сміх продовжує життя»

Дата: 01.04.2019 16:53

Фото без опису  В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру, дуже важко бути оптимістом та шукати в чомусь позитив. Але вірити в краще потрібно, і не тільки вірити, але й вносити щось хороше та веселе в наше повсякденне життя.

У День гумору 1 квітня у шкільному бібліотечному пункті ОНЗ «Студенянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» для учнів ГПД (1-2 класи) проведено гуморину «Торба сміху».

Діти читали смішинки, грали гру: «І ми теж», ознайомилися з творчістю таких авторів-гумористів, як Грицько Бойко, Павло Глазовий, Остап Вишня, Степан Руданський, переглянули мультимедійну презентацію “Гумор письменників України для дітей”.

Хочеться, звичайно, щоб День гумору був хоча би кожного місяця і приносив справжнє естетичне задоволення та посмішки як на обличчях дітей, так і дорослих.

І якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, - подаруйте йому спочатку свій гарний настрій.

Тож давайте частіше посміхатися! Хай сміх освітлює обличчя! Хай допомагає нам стати щасливими, досягти успіху, жити з вірою і надією в серці!.