День дитячої книги

Дата: 02.04.2019 16:15

2 квітня, у всьому світі, діти і дорослі відзначають Міжнародний день дитячої книги.

Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга. Також в цей день народився один з найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен – автор всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більш ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок.

З нагоди свята в шкільному бібліотечному пункті ОНЗ «Студенянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» для ГПД (учні з поселень) проведено бібліотечний урок: «Твій друг книга». Юні читачі з великим задоволенням слухали розповідь та переглядали мультимедійні й відеопрезентації на тему «Історія створення книги»