Дата: 10.02.2020 15:44

У Студенянській об’єднаній територіальній громаді в новому приміщенні запрацював ЦНАП у форматі «Прозорий офіс». Приміщення знаходиться по вулиці Соборна, 29 А.

Тут приймають громадян спеціалісти центу надання адміністративних послуг, а також фахівці управління Пенсійного фонду, районного центу зайнятості за окремим графіком.

Люди мають змогу отримати більше ста різних адміністративних послуг. Передача документів для отримання субсидій, та різних видів допомог за допомогою програмного комплексу «Соціальна громада», що скорочує термін оформлення справ до УПСЗН райдержадміністрації.

Відкриття ЦНАПу Студенянської сільської ради стало можливим завдяки успішній участі громади у проекті U-LEAD.

З переліком адміністративних послуг, та послуг соціального характеру, що надаються через ЦНАП можна ознайомитись в приміщенні центру надання адміністративних послуг, або на веб-сайті сільської ради за посиланням.