Проведено нараду з керівниками закладів освіти

Дата: 18.02.2020 09:38

Фото без опису  За участі сільського голови Олексія Кирнасівського, начальниці фінансового обліку та звітності Вікторії Монастирської під керівництвом начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Наталі Королюк, 17 грудня 2019 року, проведено нараду з керівниками закладів освіти Студенянської об'єднаної територіальної громади, де обговорено проєкт місцевого бюджету Студенянської ОТГ в частині забезпечення фінансування закладів освіти громади у 2020 році.

Окрім того розглянуто питання про забезпечення заходів пожежної безпеки та створення належних умов для безпечного харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти громади. За підсумками наради керівникам надано ряд рекомендацій, відповідних доручень та звернено увагу на відповідальність, яку покладено на них відповідно до вимог чинного законодавства.