Проведено нараду з директорами та заступниками закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 18.02.2020 09:51

За підсумками наради Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Королюк Н.І. проведено нараду з директорами та заступниками закладів загальної середньої освіти громади.

Під час наради обговорено ряд питань: аналіз результатів ЗНО-2019 та підготовка до ЗНО 2020; роз'яснення щодо ліцензійного обсягу закладів освіти; реалізація положень Закону України "Про освіту" щодо відкритості діяльності закладів освіти; розглядались нововведення в організації форм здобуття загальної середньої освіти; про поновлення бази обліку дітей шкільного віку. Обговорено ряд питань щодо підготовки до Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" та Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.