До уваги жителів громади!

Дата: 10.09.2020 14:45

З метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактикиосновних інфекційних хвороб тварин у Вінницькій області та виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів *Про організацію заходів з проведення осінньої кампанії з пероральної імунізації диких м*ясоїдних тварин у 2020 році * від 21 серпня 2020 року №546,з 14 вересня 2020 року заплановано розпочати осінню кампанію з пероральної імунізації диких м*ясоїдних тварин проти сказу із застосуванням авіатранспорту.

Під час компанії буде оброблена площа у кількості 21,5 тис.км2,за винятком території,які підпадають під заборону польотів літаків.При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки із антирабічною вакциною для м*ясоїдних ,яка безпечна для людей та інших тварин.Заплановано розповсюдити 539 тисяч доз приманок.

Для проведення пероральної імунізації диких м*ясоїдних тварин передбачено :

• обробляти територію ,за винятком населених пунктів і великих водних просторів,із врахуванням ареалу проживання лисиць;
  • принади скидатимуться рівномірно в межах визначеної території із розрахунку 25 принад на 1 км2;