Сімейний патронат

Дата: 17.09.2020 17:31

16.09.2020 року директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Студенянської сільської ради» спільно з начальником служби у справах дітей Студенянської сільської ради проведено інформаційну компанію на тему «Стань патронатним вихователем».

Громадян ознайомлено про види сімейного виховання, про патронат, що забезпечує патронат, хто такий патронатний вихователь, які має права , які діти можуть бути влаштовані під патронат, про термін перебування дитини в патронаті, про соціальну допомогу та грошове забезпечення. Роздано інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді буклетів.

За детальною інформацією звертатися до служби у справах дітей Студенянської сільської ради, КУ «ЦНСП Студенянської сільської ради» за адресою: с. Студена вул. Соборна, 29 а.