Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо!

Дата: 29.01.2021 03:37

Співчуваємо, сумуємо, пам’ятаємо!

Фото без опису

Студенянська громада в глибокій жалобі з приводу смерті лікаря Комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області” Соломона Михайла Дмитровича та висловлює свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям померлого. Важка хвороба увірвала життя людини на 73 році життя. Смерть Михайла Дмитровича — втрата для рідних, близьких, для колег і друзів.

На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть. Михайло Дмитрович розпочав свою трудову діяльність у 1977 році, і все своє життя присвятив людям. Він був порядним чоловіком, людиною з великої літери, талановитою, яскравою, справжньою.

Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Дмитровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна і світла пам’ять йому.

Поділяємо біль та горе рідних!

Колектив Студенянської сільської ради