Відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Студенянській громаді

Дата: 07.05.2021 13:52

Фото без опису  7 травня в Студенянській громаді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні за участі сільського голови Олексія Кирнасівського, працівників сільської ради, установ та організацій громади.

Урочистості розпочалися з мітингу –реквієм де вшанували подвиги ветеранів, захисників України, які боролися з нацизмом і перемогли його, а також усіх, кого торкнулась війна – військовополонених, підпільників, дітей війни, цивільних, які постраждали від окупації і бойових дій, що прокотилися містами і селами України. Війна це не лише танки, гармати і видовищні бої – війна це мільйони маленьких і великих людських бід, які тривали роками.

Пам’ять про усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліску слави воїнам, які загинули в боях Другої світової війни, та до меморіальних дошок захисникам, які віддали життя за волю й незалежність Вітчизни в боях на сході України.

Шануємо та дякуємо всім, хто боровся проти нацизму, і зараз відстоює незалежність України на сході держави.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

Слава Україні!