05 Вересня, 2023 р., 08:30
Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Упродовж наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень.
05 Вересня, 2023 р., 08:29
На порталі Дія доступні такі 4 види допомоги для сімей з дітьми:
05 Вересня, 2023 р., 08:29
Нагадуємо, працює гаряча лінія Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки.
01 Вересня, 2023 р., 08:59
Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги.
31 Серпня, 2023 р., 16:32
Паліативні хворі можуть отримувати знеболювальні лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою.
30 Серпня, 2023 р., 11:11
Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію, для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.
29 Серпня, 2023 р., 15:32
Для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України, – Іловайську трагедію, щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.