Студенянська громада

Вінницька область, Піщанський район

Регуляторні акти

1. Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів (Завантажити)
  2. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Завантажити)
  3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік (Завантажити)
  4. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Студенянської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» (Завантажити)
  5. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Студенянської сільської ради « Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
  6. Про встановлення земельного податку на території Студенянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Завантажити)
  7. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (Завантажити)
  8. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Студенянської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік» (Завантажити)
  9. Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Студенянської сільської ради « Про встановлення місцевих податків і зборів на території Студенянської сільської ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (Завантажити)
  10. Рiшення №652 (Завантажити)
  11. Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» та аналізу його регуляторного впливу (Завантажити)
  12. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Студенянської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території населених пунктів Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік» (Завантажити)
  13. Проєкт рішення Про встановлення місцевих податків і зборів на території населених пунктів Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік (Завантажити)