Студенянська громада

Вінницька область, Піщанський район

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

• Начальник відділу – Королюк Наталя Ігорівна
  • Спеціаліст з питань освіти - Куца Оксана Василівна
  • Спеціаліст з питань культури, молоді та спорту – Бабина Інна Василівна

• Добірка сервісів та корисних посилань для вчителів (Відкрити)

Плани

• План роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради 2020 рік (Завантажити)
  • План роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради 2019 рік (Завантажити)
  • План роботи відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради 2018 рік (Завантажити)

Фінансування

Атестація учителів

• Наказ № 36 Про організацію та проведення атестації педагогічних працівників закладів освіти Студенянської сільської ради у 2019-2020 н.р. (Завантажити)
  • Наказ № 14 Про зміни до наказу № 36 від 19.09.2019р. (Завантажити)
  • Атестація педагогічних працівників 2020 року (Відкрити)
  • Наказ № 20 від 13.04.2020р. Про підсумки атестації (Завантажити)

Підвищення кваліфікації учителів

• Про відрядження керівних та педагогічних кадрів на курси підвищення кваліфікації у січні 2020 року (Завантажити)
  • Про відрядження керівних та педагогічних кадрів на курси підвищення кваліфікації у лютому 2020 року (Завантажити)
  • Про відрядження керівних та педагогічних кадрів на курси підвищення кваліфікації у березні 2020 року (Завантажити)
  • Підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах карантину (Завантажити)
  • Підвищення кваліфікації педагогічних працівників в умовах карантину (Перейти за посиланням)

Інклюзивне навчання

1. Методичні рекомендації щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти в 2019/2020 н.р. (лист МОНУ № 1/9-498 від 05.082019 р.) (Завантажити)
  2. Щодо організації інклюзивного навчання у закладах освіти у 2019/2020 н.р. (лист МОНУ № 1/9-409 від 26.06.2019 р.) (Завантажити)
  3. Типова освітня програма ІІ ступеня для дітей з особливими освітніми потребами (наказ МОНУ № 627 від 12.06.2018 р.) (Завантажити)
  4. Типова освітня програма ІІІ ступеня для дітей з особливими освітніми потребами (наказ МОНУ № 668 від 21.06.2018 р.) (Завантажити)
  5. Типова освітня програма І ступеня для дітей з особливими освітніми потребами (наказ МОНУ № 693 від 25.06.2018 р.) (Завантажити)
  6. Примірне Положення про команду психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої та дошкільної освіти (наказ № 609 від 08.06.2018 р.) (Завантажити)
  7. Постанова Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 року № 872 "Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/872-2011-%D0%BF/paran8#n8
  8. Постанова Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 року № 588 "Про внесення змін до Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах" http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/588-2017-%D0%BF

Замовлення підручників

• 1 Потреба закладів освіти в підручниках для 3 класу на 2020-2021 н.р. (Завантажити)
  • 2 Потреба закладів освіти в підручниках для 7 класу на 2020-2021 н.р. (Завантажити)

Дошкілля

ДПА

• Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році (Завантажити)

• «Від ЗНО – 2018 до ЗНО – 2019: підсумки та перспективи» (Відкрити)
  • Календар проведення ЗНО 2020 (Відкрити)

Охорона праці

• Охорона праці в навчальному закладі. На допомогу керівнику (Відкрити)

Цільові програми

• Про затвердження Програми розвитку культури в Студенянській ОТГ на 2019 – 2021 роки» (Завантажити)
  • Про затвердження Програми «Розвиток національно-патріотичного виховання на території Студенянської ОТГ на 2018 – 2020 роки» (Завантажити)
  • Про затвердження Програми «Про організацію підвезення учнів, педагогічних працівників та забезпечення життєдіяльності Студенянської ОТГ на 2020-2022 роки» (Завантажити)
  • Про затвердження Програми «Безпечне харчування дітям Студенянської ОТГ на 2020-2022 роки» (Завантажити)
  • Про затвердження Програми оздоровлення і відпочинку дітей Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки (Завантажити)
  • Про затвердження Програми інформатизації Студенянської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2020 роки (Завантажити)

• Звіт про роботу закладів культури за І півріччя 2019 року (Завантажити)

Новини

• Звіт керівників закладів культури Студенянської ОТГ про роботу в 2019 році (Відкрити)
  • Нарада з керівниками закладів культури Студенянської ОТГ (Відкрити)
  • Відбулося засідання організаційного комітету (Відкрити)
  • Начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Студенянської сільської ради Наталя Королюк провела нараду (Відкрити)
  • Проведено нараду з директорами та заступниками закладів загальної середньої освіти громади (Відкрити)
  • Проведено нараду з керівниками закладів освіти (Відкрити)
  • 10 вересня 2019 року відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти (Відкрити)
  • проведено робочу нараду (Відкрити)
  • Нарада з керівниками закладів освіти громади (Відкрити)
  • Нарада з керівниками закладів освіти (Відкрити)
  • Нарада з керівниками закладів культури (Відкрити)

Щодо підсумків соціально – економічному розвитку в галузі освіти, культури, молоді та спорту за 2018 рік (Завантажити)