21 Січня, 2019 р., 14:48
  Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
21 Січня, 2019 р., 11:36
  Традиції освячення води на свято Водохреща дотримуються і в селі Студена. Церемонія відбулася на березі ставка, де напередодні свята з льоду була вирубана ополонка.
21 Січня, 2019 р., 09:26
  Головне завдання фахівця із соціальної роботи– професійна допомога клієнтам у визначенні причин власних проблем і подальший спільний пошук можливостей для їхнього вирішення шляхом надання комплексу соціальних послуг (психологічних, юридичних, соціально-педагогічних, інформаційних, соціально-медичних, соціально-економічних).
09 Січня, 2019 р., 09:29
  Свято Нового року в Студенянській ОТГ відзначали святковими концертами, що проходили 29-31 грудня в різних населених пунктах громади.
01 Січня, 2019 р., 12:41
«Україна – ЄДИНА!»   22 січня 2019 року, Студенянська Публічна бібліотека взяла участь у підготовці та проведенні загальношкільного заходу, присвяченого 100-річчю Дня Соборності України.
01 Січня, 2019 р., 12:27
Зима іде – свята веде…   З 19 грудня 2018 року у шкільному пункті Студенянської публічної бібліотеки , відкрито книжкову інсталяцію під назвою « Зимовий вернісаж». У святковій і затишній атмосфері , під музичний супровід дитячих пісень та колядок учні початкових класів із захопленням гортають цікаві книги про звичаї українського народу під час зимових свят.
26 Грудня, 2018 р., 14:53
  На виконання розпорядження КМУ від 31.01.2018 року "Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» 21 грудня 2018 року у Головному управлінні Держгеокадастру у Вінницькій області було підписано акт приймання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність Студенянської об’єднаної територіальної громади .
22 Грудня, 2018 р., 08:58
  Одним з найулюбленіших свят для дітей є День Святого Миколая. Діти усього світу загадують бажання і з нетерпінням чекають на їх здійснення.