21 Листопада, 2018 р., 17:24
  Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Святкували його також в Студенянській громаді.
21 Листопада, 2018 р., 11:57
  Організація доступної первинної медико-санітарної допомоги населенню Студенянської ОТГ є пріоритетним напрямком діяльності Студенянської сільської ради і закладів охорони здоров’я.
19 Листопада, 2018 р., 13:42
  Місія громади – це причина появи, основне призначення та сенс її існування, сукупність унікальних історичних і сучасних особливостей та конкурентних переваг громади, які у неї вже є, та які громада хотіла б зберегти для подальшого розвитку території, або здобути у свідомому процесі її розвитку.
07 Листопада, 2018 р., 11:36
  Аналіз соціально-економічного стану громади
05 Листопада, 2018 р., 16:01
До уваги суб'єктів господарювання
05 Листопада, 2018 р., 15:51
  «Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями...».
01 Листопада, 2018 р., 12:27
  Страшно казати, що ми вже звикаємо до повідомлень з екранів телевізорів, газетних шпальт про факти насильства в сім’ї з яких переважно починаються всі новини. Гинуть зачинені в хаті, без догляду дорослих, малолітні діти... доведена до відчаю жінка вкорочує віку своєму чоловікові, бо несила терпіти постійні його знущання над нею і дітьми...
30 Жовтня, 2018 р., 17:23
  26 жовтня 2018 року об 11.00 год. в концертній залі обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича відбувся 2-й фестиваль подільських громад під гаслом «Відродимо село - розквітне Україна».
19 Жовтня, 2018 р., 16:33
  13 жовтня Студенянська ОТГ відзначила День Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України, День Українського Козацтва.