15 Лютого, 2023 р., 17:28
     За офіційною інформацією Європейського Союзу та Всесвітньою організацією охорони здоров̓я тварин 20.01.2023 в селі Курешниця , Сороцького району , Республіки Молдова поблизу кордону з Вінницькою областю зареєстровано спалах захворювання на високопатогенний грип птиці, враховуючи шляхи міграції цільових видів дикої перелітної птиці, військових дій, які можуть впливати на розширення зони високого ризику виникнення грипу птиці значну концентрацію поголів’я птиці існує високий ризик занесення та розповсюдження грипу птиці на території області.
10 Лютого, 2023 р., 14:51
19 Січня, 2023 р., 18:13
Правові підстави проведення конкурсу: Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (зі змінами), від 21 серпня 2019 року № 792 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я та типових форм контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», наказ Відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Студенянської сільської ради Вінницької області від 18 січня 2023 року № 2 «Про проведення конкурсу та початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Студенянської сільської ради Вінницької області». (Завантажити)
09 Січня, 2023 р., 15:45
З 01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», якою було внесено ряд змін до розрахунку і призначення допомог за лікарняними.