19 Лютого, 2024 р., 09:01
Шлях ветерана довгий і тернистий. Він насичений випробуваннями та викликами. Цивільне населення України має бути готовим пройти цей шлях разом із ветеранками й ветеранами, адже від нашої підтримки залежить якісна адаптація учасників і учасниць бойових дій у суспільстві.
19 Лютого, 2024 р., 09:00
Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна в офіційному медіацентрі ОВА поінформувала про те, як проходить ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» у громадах Вінниччини.
15 Лютого, 2024 р., 15:45
Про це СDTO та регіональні лідери розповіли під час Міжнародного форуму з кібербезпеки "Стійкість під час кібервійни"
15 Лютого, 2024 р., 15:45
Почути цей діагноз – велике випробування для дорослого, а для дитини та її близьких – страшенний удар.
15 Лютого, 2024 р., 07:00
15 лютого – день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування тих, кому довелося воювати в чужих країнах.  Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їх героїзм і звитягу, захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності. На жаль, часто їх добра воля закінчувалася трагічно для рідних. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані.
13 Лютого, 2024 р., 11:38
Як зазначила Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна, програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні, а головне - на створення нових робочих місць.
13 Лютого, 2024 р., 11:38
За облаштування робочого місця працівника з інвалідністю роботодавцеві компенсують витрати на придбання допоміжних засобів.
13 Лютого, 2024 р., 11:37
Виявили небезпечні предмети? Не підходьте, не чіпайте, телефонуйте 101!