17 Липня, 2023 р., 16:14
Волонтерство в пробації — що ж це таке та з чим його їдять?
17 Липня, 2023 р., 09:15
           14 липня виповнюється сім років з Дня загибелі нашого земляка, воїна АТО - Дунаєвського Сергія Михайловича, солдата зенітно-артилерійського взводу 46-го окремого батальйону спеціального призначення Збройних Сил України «Донбас Україна». Сергій загинув у місті Мар'їнка  Донецької області під час артилерійського обстрілу.
13 Липня, 2023 р., 14:15
Більшість українців (71%) останнім часом відчували стрес – через повномасштабну війну, фінансові складнощі, соціально-політичну ситуацію в країні, стан здоров’я та робочі проблеми. Лише кожен п’ятий з опитаних громадян (21%) не помітив у своєму житті сильної знервованості.
13 Липня, 2023 р., 14:15
За дослідженнями фізіології людини "An adaptability limit to climate change due to heat stress", максимальна температура повітря, для комфортного самопочуття знаходиться на позначці до +24°С.
12 Липня, 2023 р., 13:34
Поліцейські Вінниччини розповіли про схему "виграш призів". Аферисти телефонують або надсилають SMS-повідомлення про те, що ви виграли "цінний приз", а щоб його отримати, потрібно сплатити податок в розмірі 1% від вартості виграшу.
12 Липня, 2023 р., 13:33
У Міністерстві соціальної політики України зазначають, що держава продовжує фінансування однієї з найбільших програм соціальної підтримки ВПО та уточнює параметри її надання.
12 Липня, 2023 р., 13:33
Щодня до юристів системи БПД звертається понад 150 людей, які через воєнні дії були вимушені покинути свої домівки і змінити місце проживання. Всі вони, зазвичай, мають низку правових проблем та потребують їх швидкого вирішення.
12 Липня, 2023 р., 13:30
Набувають чинності зміни до законодавства (норми Закону №1978), які забороняють рекламу електронних пристроїв для куріння та продаж е-сигарет і рідин до них з ароматичними та смаковими добавками.