26 Вересня, 2023 р., 10:28
Зверніть увагу на такий поширений метод як фейкові платіжні сайти.
26 Вересня, 2023 р., 10:28
Внутрішньо переміщені особи мають змогу отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД). Про це повідомляють у Міністерстві юстиції.
22 Вересня, 2023 р., 10:18
Зловмисники вигадують безліч методів для здійснення крадіжок ваших коштів. Будьте пильними!
22 Вересня, 2023 р., 10:16
РОДИНАМ ЗАХИСНИКІВ
22 Вересня, 2023 р., 10:15
21 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяли заступники голови обласної Ради, заступник начальник обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови та члени постійних комісій обласної Ради, керівники обласних комунальних підприємств, голови громадських організацій, голови територіальних громад.
20 Вересня, 2023 р., 09:10
Що сказати, щоб близькій людині стало трохи легше? Як дати їй зрозуміти, що вона не сама, і що може відкритися?
20 Вересня, 2023 р., 09:09
«Обирайте післяплату» - це основна порада поліції для тих, хто купує товари в мережі Інтернет.
20 Вересня, 2023 р., 09:09
На вулиці стало прохолодніше. Попри це споживання електроенергії продовжує триматись на максимальних позначках. Тим часом багато блоків теплових та атомних електростанцій і досі у планових ремонтах. А значить енергосистемі потрібна допомога кожного споживача.
19 Вересня, 2023 р., 16:11
Поки  російські  окупанти  намагаються забрати  в  нас  незалежність,  суверенітет,  нищать  нашу  спадщину  та  природу , ми,  українці -  незламні  й  продовжуємо  боронити  свою  державу,  кожен  на  своєму  фронті.  Молодь  та  громадяни  об’єднують  зусилля  і  разом  тримають  екологічну  оборону.