17 Серпня, 2023 р., 16:14
Державна податкова служба України в умовах військового часу продовжує роботу із вдосконалення функціоналу безоплатного ПРРО, створюючи бізнесу зручні умови для виконання вимог щодо фіскалізації розрахункових операцій.
17 Серпня, 2023 р., 11:43
що безоплатна правова допомога стала ПРАВНИЧОЮ.
17 Серпня, 2023 р., 11:43
Людина, яка переживає обстріл рідної домівки, зазнає сильного стресу, і не завжди помічає, як опиняється на вулиці босоніж чи без речей першої необхідності. Справа рятувальників — відвести постраждалих на безпечну відстань, переконатися, що ніхто не опинився під завалами. А от перші слова підтримки, склянка води чи теплий одяг будуть доречними (а подекуди й рятівними) навіть від незнайомців. Варто лише пам’ятати кілька простих порад, якими ділиться психологиня Тетяна Єрмолаєва
17 Серпня, 2023 р., 11:41
ШУКАЮ ВОЛОНТЕРІВ ДЛЯ РОЗВИТКУ КРАЇНИ ЧЕРЕЗ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ ДЛЯ СІЛ, РАЙОНІВ, МІСТ УКРАЇНИ.
16 Серпня, 2023 р., 13:12
У Міністерстві охорони здоров’я України дали поради як вберегти своє здоров'я під час спеки.
16 Серпня, 2023 р., 13:11
Займаєтеся сільським господарством та не хочете шукати державні сервіси в десятках установ? Дізнавайтеся, де отримати компенсацію на купівлю сільськогосподарської техніки або державну підтримку для виробників картоплі не виходячи з дому.
16 Серпня, 2023 р., 13:09
У Міністерстві соціальної політики України повідомляють, що учасники бойових дій отримують фахову допомогу з протезування/ортезування виключно в Україні. При цьому в найбільш складних випадках травмування та за відсутності технологій є можливість відправлення і протезування за кордоном. Усе це безкоштовно!
15 Серпня, 2023 р., 14:23
30 серпня відбудеться онлайн захід «Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!» для молодих людей у віці 16-35 років.