01 Вересня, 2023 р., 08:59
Що робити, коли факт є — а документів про це немає? Вони втрачені і відновити їх неможливо чи ніколи не видавалися і отримати їх немає змоги.
31 Серпня, 2023 р., 16:32
Паліативні хворі можуть отримувати знеболювальні лікарські засоби безоплатно або з невеликою доплатою.
30 Серпня, 2023 р., 11:11
Розпочав роботу сайт «Поверни своє». Головне завдання платформи – надати у доступному вигляді інформацію, для чого та як правильно документувати збитки, що завданні російським повномасштабним вторгненням в Україну.
29 Серпня, 2023 р., 15:32
Для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України, – Іловайську трагедію, щороку 29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
25 Серпня, 2023 р., 15:18
Слава Україні! Розпочалася п’ятсот сорок восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.
25 Серпня, 2023 р., 15:15
25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов вручили Почесні відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».