25 Серпня, 2023 р., 15:14
25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року.
24 Серпня, 2023 р., 13:47
Шановні жителі громади!
23 Серпня, 2023 р., 13:39
Синій та жовтий… Кольори чистого неба та стиглої пшениці. Разом з іншими регіонами нашої незламної країни, Вінниччина вшановує Державний Прапор України Сьогодні він замайорів на Замковій горі у Вінниці – величний символ вільного народу.
23 Серпня, 2023 р., 13:30
Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, синьо-жовтий прапор став справжнім символом боротьби українського народу за незалежність. Синьо – жовті кольори Прапора України є символом, який оберігає Українську Націю, єднає український народ у боротьбі за Незалежність, надихає до свободи та пробуджує почуття гідності. Його розгортали в різних країнах світу, як знак підтримки нашої держави.
23 Серпня, 2023 р., 13:30
Шановні земляки! Вітаю із 32-ою річницею Незалежності України! Україна — країна сильних, сміливих і незламних людей. Про це тепер знає увесь світ!
22 Серпня, 2023 р., 16:31
Навчальний курс за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».Із 28 серпня 2023 року в ЦПТО ДСЗ розпочнеться безкоштовне навчання за такими частковими кваліфікаціями:
22 Серпня, 2023 р., 13:07
Другий тиждень поспіль споживання встановлює нові рекорди. Навіть попри дощ у деяких областях, бажаного зниження температури не відбулося. А от через хмарність сонячні електростанції працюють на зниженій потужності. Крім цього, все ще багато енергоблоків в ремонтах і в енергосистемі обмежені можливості для покриття високого споживання.
22 Серпня, 2023 р., 13:07
Зустрічаємо молодих, вродливих хлопців і дівчат, а потім помічаємо, що хтось із них втратив ногу чи руку, а дехто й обидві кінцівки. У голові зринає вихор запитань: як поводитися? Відвести погляд чи дивитися в очі? Як не бовкнути зайвого? Може, варто сказати «співчуваю»?
22 Серпня, 2023 р., 13:06
Як повідомляють у Національній службі здоров’я України, відповідний наказ опублікований на сайті Міністерства охорони здоров’я України: https://cutt.ly/EwhC8QGZ
18 Серпня, 2023 р., 11:38
Перед вами перший дайджест регіональних новин в межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою першої леді Олени Зеленської.